| Sodyone a întrebat:

Salut ce recomandati sa imi iau patine de hokey cu siret sau patine de hokey cu clape?

Răspuns Câştigător
| ÎngerCretin a răspuns:

Eu iti recomand cu clape deoarece te incalti mai repede iar daca esti pe gheata cu cele de siret si cumva se dezleaga si cineva trece pe langa tine ti le taie. + ca cele cu clape sunt in general mai ieftine.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Folosesc mereu patine cu sireturi. In felul asta, piciorul este strans uniform, fara a exista vreo jena. In cazul unei accidentari, siretul se poate taia, pe cand clapele mecanice pot ramane blocate.