| BogdanAiud a întrebat:

Buna azi am gasit la second hand o pereche de patine tip hokey ieftine si de buna calittate (cred, lama si gheata sunt ca la cele din link), http://www.sportguru.ro/......37-ID7408, eu nu stiu asa bine sa patinez, m-am mai dat cu patine dar, cu delea clasice cu dinti in varf, cu acestea o sa fie mai greu sau mai usor? Cel mai bun raspuns va primi funda, va MULTUMESC:*:*!

1 răspuns:
| YoYoxD a răspuns:

Depinde cum stai cu echilibrul... dar normal sunt mai bune cele gen patinewinking