| VladOne_7641 a întrebat:

Salut.Ce sali de fitness sunt in Orasul Vaslui mai ieftine?

Răspuns Câştigător
| Ibrahimovic a răspuns:

Pai daca nu stii tu, care esti din Vaslui banuiesc, noi de unde sa stim. E greu sa gasesti un user din Vaslui care sa raspunda la intrebare.
Totusi am gasit asta.
http://adevarul.ro/......index.html
Nu stiu de cand este stirea, dar poate te ajuta.
Salut!

| VladOne_7641 explică (pentru Ibrahimovic):

Cum i-am zis si celui de mai jos.nu prea am viata sociala, si de aceea am intrebat. Intrebarea era pentru cei din orasul Vaslui. Insa iti multumesc pentru ca te-ai ostenit sa cauti. Chestiile astea le-am gasit si eu. si nu sunt prea de folos.

3 răspunsuri:
| CălinPL a răspuns:

Nu stim noi nu suntem din vasliu tu esti cauta pe net.

| VladOne_7641 explică (pentru CălinPL):

Pai draga utilizatorule.Eu sunt un copil inchis de soarta in casa si intrebarea era pentru vasluieni bineinteles. Dar daca tu esti un fraier care se baga in seama, asta e altceva. incearca sa nu mai dai raspunsuri retardate te rog.