| Xenoverse1 a întrebat:

Cine e abonat la un tipster de pariuri sportive si daca ati castigat ceva bani de pe urma abonarii?

2 răspunsuri:
| SoareDaniel a răspuns:

Giga Darie 4 meciuri de 1.20 tipster adevarat merita sa ii platesti, pentru mine toti sunt niste epave, care nu sunt in stare sa prinda nici o cota de 50, nu zic 100 si culmea vor sa le si dai banii, pentru ce dumnezeu NU STIU

| Anonimus0242p a răspuns:

Eu, incearca l pe Laurentiu Oprea si da mi mesaj aici sa vezi rezultatul! Te salut!