| numesiprenume0 a întrebat:

Cine ma poate ajuta cu un program de incepatori pentru masa musculara acasa? Ce exercitii as putea sa fac pentru fiecare grupa de muschi? Ofer funda!

2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

1. Muschi acasa = aberatie de copii mici, probabil n-ai nici macar paralele, vrei muschi cu flotari si alte exercitii de incalzire

2. Pentru masa musculara daca nu ai alimentatie speciala (pana la 3-4 fripturi pe zi) poti sa te antrenezi tu si 20 de ani ca nu prea pui muschi.

Mai documenteaza-te, in sportul asta trebuie sa stii MULTE.

| Toromi a răspuns:

Https://play.google.com/store/apps/details?id=sixpack.sixpackabs.absworkout am incercat aplicatia si a mers ti-o recomand