| 0Mark a întrebat:

Salut cine stie cand joaca steau Vaslui diinamo pe ce program si cand funda

Răspuns Câştigător
| yoady92 a răspuns:

Joi (23 august) e ziua in care intra in lupta Steaua, Dinamo si Vaslui in prima mansa a playoff-ului Europa League:

20:00 Ekranas (Lituania) - Steaua
Arbitru: Aleksei Kulbakov (Belarus)-antena1

20:30 Dinamo - Metalist Harkov (Ucraina)
Arbitru: Pawel Gil (Polonia)
-sport.ro
21:45 Vaslui - Inter (Italia)
Arbitru: Bas Nijhuis (Olanda)
-Până la această oră, conducerea echipei FC Vaslui nu a ajuns la un acord cu nicio televiziune din România pentru televizarea meciului cu Inter Milano. Astfel, sunt șanse mari ca meciul să fie televizat doar în Italia.dar il poti vedea aici:http://hd-sport-live-online.com/

6 răspunsuri:
| Theaxniz a răspuns:

Dinamo - Petrolul Ploiesti 21:30 pe Duminica pe Digi Sport 1; SC Vaslui - Steaua 21:30 pe 26 august transmis pe Digi Sport Luni 21:30 tot pe Digi Sport 1

| 0Mark explică:

In europa nu in liga1

| WR104 a răspuns (pentru 0Mark):

Intra pe site-ul digisport si o sa afli.
Succes!

| Theaxniz a răspuns (pentru WR104):

Da ai dreptate si eu pe digisport am intrat

| WR104 a răspuns (pentru Theaxniz):

Foarte bine, inseamna ca gandesti, felicitari.
Numai bine.