| razvy97_6165 a întrebat:

Salut cine stie cand se da proba de admitere la Liceul Sportiv Bacau. si ce probe trebuie sa dau ca sa fiu admis

3 răspunsuri:
| LLTCATpRoduction a răspuns:

Intri anul asta clasa a 9a? eu intr-a 10-a m-am transferat la liceul sportiv si le-am dat intre 1-5 septembrie! La mine a fost rezistenta 2000 m, viteza 60 m sub 7 secunde, 20 suturi din afara careului 16 metri! penalty-uri! dar asta in cazul meu la fotbal! app nu sunt din Bacau! ..depinde la ce esti tu

| razvy97_6165 explică (pentru LLTCATpRoduction):

Eu intru intr-a 9 si as vrea sa intru la inot

| LLTCATpRoduction a răspuns:

Nustiu la innot! Vezi pe Google daca zice ceva, trebuie sa gasesti ceva informatii! Sau incearca pe Softpedia daca ai cont! Salut