| st3fDub a întrebat:

Salut.Cine stie cand se pun in vanzare biletele la meciul Petrolulului cu Steoaia?

Răspuns Câştigător
| DanDannn a răspuns:

Nu-mi pasa, dar FORTA PETROLUL!

| st3fDub explică (pentru DanDannn):

Lasa ca ma duc eu maine sa vad cum sta treaba.Mi-a placut oricum raspunsul tau, asa ca meriti fundalaughing. FORTA PETROLU.Sa vi la meciwinking

2 răspunsuri:
| DanDannn a răspuns:

Voi fi acolo, oricum galeria petrolului e cea mai devotata / buna din tara. Lupii galbeni sfasie stelutele si catelusii!
Merci de funda big grin, cam 10 lei - 15. depinde si de unde le ieiwinking if you know what i meanwinking