| RobY_3853 a întrebat:

Salut

Cine stie maine un bilet chitigator la pariuri sportive!? si de ce.
Vreau sa bag un bilet sigur deoarece am pierdut cam mult in ultimul timp si vreau sa recuperez.
Multumesc

Răspuns Câştigător
| Diaaaana a răspuns:

Manchester United cu Celtic, doar ca are cota mica 1.30 la stanleybet dar daca bagi vreo 200 de lei scoti 260.eu numai asa fac bag bani multi la chestii sigure, cu cote mici si chiar daca castigul nu e asa de rapid e sigur.Succeshappy

| RobY_3853 explică (pentru Diaaaana):

Esti asa sigur ca bate Manchester United sa nu pierd iar 200 ron

3 răspunsuri:
| BarBye a răspuns:

rolling on the floor

| anonimus145 a răspuns:

Fii atent pentru azi bagi Dinamo-Rapid sub 2, 5 goluri sau tg 0-2 cota 1, 75 si Pogon-legia Warsovia-x2 cota 1, 25 si atlant-sk petersburg-2 asta-i hochei la o cota de 1, 65 avand o cota totala de 3, 60