| anonim_4396 a întrebat:

Salut.
Cu toate că stiu ca steroizii pot ucide si chiar au ucis oameni, as vrea de la cineva foarte documentat un CICLU PENTRU MASA MUSCULARA.
Ciclul sa fie PENTRU INCEPATORI.
Rog sa fie ciclul complet cu tot cu protecție pentru ficat sau protecții eterogene.
Dau funda celui mai bun ciclu cu DANABOL.

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Deci stii ce pot face steroizii dar tot vrei sa-ti administrezi asa ceva.
Nu dau sfaturi de genul ăsta.

| Gabriel2424 a răspuns:

Eu iti spun ca poti ramane ipotent, muschii ti se vor lasa dupa cativa ani, chelie, nu mai continuu, stii si tu efectele adverse, e viata ta si faci ce vrei cu ea, eu iti dau un sfat prietenesc sa nu, dar alegerea e a ta.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Gabriel2424):

Crezi ca intelege? laughing

| Gabriel2424 a răspuns (pentru Cosmin86):

Din partea mea poate sa se dea si peste cap, nu ma intereseaza ce face cu viata lui.

| EuAsaCred a răspuns (pentru Cosmin86):

Bineinteles ca inteleg caci nu sunt asa... ca tine

| Cosmin86 a răspuns (pentru EuAsaCred):

Ce intelegi, sa injuri pe cineva care gandeste diferit legat de split pe grupe?