| Robertmihai133 a întrebat:

Cum anume unii băieți pot sa-si miste pectoralii? Are de a face cu masa musculara si greutatea?

6 răspunsuri:
| siriusblack98 a răspuns:

Da, are de a face cu masa musculară.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are de a face cu masa musculara. Trebuie sa ai ce sa miști...

| StefanChriss a răspuns:

Pectoralul este un muschi. Asa cum iti contracti bicepsul sau tricepsul, facei acelasi lucru cu muschiul pectoral.

| Februar30 a răspuns:

Antrenament. Eu pot sa imi misc scalpul si urechile laughing

| Anuket a răspuns (pentru Februar30):

Niciodată nu am înțeles cum vă mișcați urechile happy

| laurentiutirei a răspuns:

Da si nu in acelasi timp trebuie sa ai o conexiune minte muschi si bine inteles trebuie sa ai pectorali complet dezvoltati