| япончик a întrebat:

Salut, cum as putea face sa creasca musculatura gitului, dati-mi va rog un site cu informatii de genul asta, mersi mult.

2 răspunsuri:
| paulthegame a răspuns:

Fa blowjob

| R11 a răspuns:

Si facand abdomene se mareste musculatura gaului doarece trebuie sa te uiti la tavan in timp ce faci abdomene ca altfel nu iese nimic si sa iti iei o minge medicinala dinaia f grea si sa ii spui unui antrenor sa te invete cum sa o ridici cu capul; 0 eu uite aici am vazut asa ceva http://www.youtube.com/watch?v=HTdqV8XkYNo&feature=related si mai nveti si tu de pe acolo cate ceva;);) pe mine nu stiu dar prezentarea astam a face sa-mi doresc sa mac sport mult :)) oricum e prea fain sa faci sport mult norocc