| adyady54 a întrebat:

Cum pot sa lucrez partea dinspre umar a bicepsului?
Arata ciudat bratul meu (cand nu e incordat)mai gros spre antebrat si subtire spre umar.

Răspuns Câştigător
| RobertMoon a răspuns:

Bagi ciocane cu gantera fara sa rotesti incheieturile decat le duci sus incet incet.

2 răspunsuri:
| presus a răspuns:

Stai sprijinit cu pieptul pe-o masa, spatele drept si mainile intinse cu o haltera de ce greutate vrei, sa poti face cu ea si ridici incep in sus, apoi lasi incet jos. si tot asa.

| MonrealLuigi a răspuns:

Iti recomand sa te informezi de pe acest site http://www.bodybuilding.com/exercises/