| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot sa prevad rezultatele meciurilor de fotbal?

7 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Dupa ce vei urmari acest fenomen cativa ani si vei mai studia si suplimentar o anumita perioada, vei incepe sa le "nimeresti". Bineinteles, nu poti ghici rezultatul la toate meciurile, insa avand anumite cunostinte, vei sti cine ar fi normal sa castige.

| Laura a răspuns:

În cafea ai încercat?

| Drimmero a răspuns:

Las-o balta, ii bateti pe Chelski cu 3-0, nu e nevoie sa ghicesti,, trebuie sa fii realist.

Rezultatele nu le ghicesti, le anticipi.

| ziftode a răspuns:

Te relaxezi total, lasi Forta sa te patrunda, apoi iti bagi direct in vena Jagermeister (ala la litru sa fi sigur) si apoi o sa ai o viziune in care the darkside o sa iti spuna tot, tot, ca sa devii bogat, obez si urat!

acum lasand misto-ul la o parte, sau poate nu... GANDESTE-TE SINGUR, cu o solutie de genul asta se pot face o tona de bani, asa ca daca cineva ar avea una functionala, AR TREBUI SA FIE RETARDAT SA TI-O SPUNA TIE, ca el sa faca bani mai putini!
ce zici?!?

| DumitruS a răspuns:

Dai in bobi, te duci la vrajitoare, te rogi sa visezi rezultatele, dai cu zarurile, dai in carti.

N-ai cum sa prevezi asa ceva, daca s-ar putea oricum nu ti-ar spune nimeni, n-ar avea niciun interes sa faca si altul bani la pariuri.

Incearca sa urmaresti fotbalul si sa anticipezi rezultatele pe baza experientei tale. Sau pur si simplu joci la ghici.

| Id4any a răspuns:

Descarca pe telefon aplicatia Onefootball totul despre football! Funda?

| 1SmileToday6 a răspuns:

Te duci la o ghicitoare laughing