| Hehehahah a întrebat:

Salut. Cum vi se par cei care merg pe o roata cu bicicleta? Mai ales la viteze mari? Eram la munte și a trecut un băiat cu peste 50 km/h pe o roată. a fost wow

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

S-a grabit, l-a asteptat Moartea. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Atâta timp cât nu este pe drum public, poate face ce vrea el. Am văzut și eu din ăștia. A fost wow? Sa vezi pe unde se dau unii, mai ales cei care fac coborâri ( downhill). Coborâri cu inclinație peste 40%, practic zăpăciți. Sau pe munți, pe stâncă cu prăpastie în stânga - dreapta. O simplă greșeală și direct RIP. Se numește adrenalina.
Și eu sunt biciclist, fac ture de peste 100 km. Dar ma dau de placere nu cât să impresionez pe alții ce știu eu sa fac pe bicicletă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://youtu.be/x76VEPXYaI0

El se dă prin canion, sigur este undeva prin America ( Utah). Asta dacă tot zici ca cel care s-a dat pe o roată a fost wow.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://youtu.be/h6t5eDe5gUE

Sau uite aici, ce fac alții pe bicicletă. Vezi minutul 1:10.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Teribiliști, experimentați.