| Kyokushin_Bogdan_1997 a întrebat:

Cunosti vreun practicant sau vreun fost practicant de arte martiale care ar fi interesat sa-l ajut sa predea si sa isi deschida club?

6 răspunsuri:
| Curiosuuuuuuuuuuuuul a răspuns:

Da. cauta pe facebook "Angelino Panivino"Baiatul e de treaba, e major si are un caracter de milioane.

| Kyokushin_Bogdan_1997 explică (pentru Curiosuuuuuuuuuuuuul):

Il cunosc pe Angelino e din galati.Nu din Galati ci din alt oras.

| Curiosuuuuuuuuuuuuul a răspuns (pentru Kyokushin_Bogdan_1997):

Oare am sanse sa ma apuc la 16 ani de aikido/karate/kong fu?

| Kyokushin_Bogdan_1997 explică (pentru Curiosuuuuuuuuuuuuul):

Da poti. Daca esti din Galati suna la nr asta 0742272968.La karate

| PaulSorache a răspuns:

Nova Force, practica Kyokushin (in giurgiu) Dar nu cred ca are nevoie de cineva care sa ajute. incearca!

| Kyokushin_Bogdan_1997 explică (pentru PaulSorache):

Salut. Din cate stiu eu Nova Force este un club.Stii cumva vreun practicant sau fost practicat care ar vrea sa-si deschida club?