| Sergiu3210 a întrebat:

Salut, daca fac abdomene la bulk dar am grasime pe burta, cand o sa fiu la cut si o sa dau grasimea jos o sa se vada patratelele?

Răspuns Câştigător
| Frank51 a răspuns:

Pătrățelele se văd și fără să faci abdomene, dacă scazi sub un anumit procent de grăsime corporală. În schimb, dacă îți antrenezi abdomenul în timp ce ești la bulking, acel procent poate fi puțin mai mare, se va vedea abdomenul dar nu în relief.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, se vede cand ajungi sub 15%

| costicj a răspuns:

Cum spun și ei, se vor vedea. Efortul oricum lucrează tot ce înseamnă rectus abdominis, după cut este imposibil să nu se vadă, ba chiar ar trebui să fie ceva mai proeminent dacă e lucrat câteva luni de zile și abia apoi faci cut.