| Andreeaioan115 a întrebat:

Salut,dau funda care este sportul care slabeste cel mai mult?

13 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Tenis de camp ti-as recomanda eu, ca practicant, pentru ca toti muschii din corp sunt antrenati sau, hai sa zicem altfel, majoritatea muschilor (evident, dupa ce vei capata o anumita indemanare la acest sport, dupa 6 luni - 1 an), iar faptul ca urmaresti mingea si cauti sa castigi punctul, deci ai un scop si o satisfactie imediata, adesea te va face sa uiti de efortul fizic propriu-zis. Nu mai vorbesc de faptul ca e foarte distractiv. Decat sa alerg 30 de minute pe plaja, mai bine joc 3 ore de tenis de camp.

| baru a răspuns:

Maratonul.

| Violleta2022 a răspuns:

Toate sporturile slabesc, daca sunt facute zilnic si corect.

| NLS a răspuns:

Inot, tenis de camp, volei, jogging.
Dar de ce intrebi? Tii neaparat sa ajungi ca Elvis?
Ah, am uitat :)
El e Elvis!
https://www.youtube.com/watch?v=RFjvmThY4wU

| MihaiNicu23 a răspuns:

Inotul vara si atletismul tot timpul anului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu conteazã alege un sport care iti face plãcere sa il faci, altfel te vei chinui si nu o sã ai rezultate optime.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iubirea fizica de trei ori pe zi, la intervale diferite, in trei pozitii diferite.

| 4ndr33y a răspuns:

Dieta.

| Petrovic a răspuns:

Să mănânci mai puțin.

| c0pil1n a răspuns:

Innotul clar happy

Răspuns utilizator avertizat
| denisamihaela a răspuns:

Buna! Dupa parerea mea innotul, pentru ca este unul dintre putinele sporturi care antrenează toți mușchii din corp.

| CosminAndrei21 a răspuns:

Te v.a ajuta cel mai mult sa ti o dieta care v.a consta in faptul sa mananci doar cele 3 mese pe zi si nimic altceva intre mese. Sa nu mananci nimic prajit in ulei. Nu mai zic de dulciuri, chipsuri si sucuri. Daca te vei tine de asta vei slabi intr-o luna cel putin 5 kilograme. Mult noroc!