| MissxD a întrebat:

Sportul slabeste? Daca vreau sa pun 10 kg este o problema daca fac sport?

9 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Cam da...inloc sa te ingrasi vei slabi!

| Valentyn22 a răspuns:

Dap daca faci sport slabesti.

| BissiBee a răspuns:

Nu este nici o problema. sportul e sanatos. daca vrei sa te ingrasi, mananca fast food-urilaughing eu incerc sa slabesc si tu vrei sa pui 10 kg pe tinelaughing

| MissxD explică (pentru BissiBee):

Da... cei mai multi vreti sa slabiti. Eu sunt prea slaba si de aia am intrebat happy Oricum, multumesc!

| 1onika a răspuns:

Depinde si de ce sport faci. Eu fac fotbal de 4 ori pe saptamana si am slabit 10 kg in 2 saptamani cu conditia in care grasimea s-a transformat in muschi.

| MissxD explică (pentru 1onika):

Pai doar la fitnessthinking Gimnastica mai mult... deci, ce spui?

| PolitehnicaTimisoara a răspuns:

Deci este foarte bine sa faci sport chiar daca vrei sa te ingrasi ca altfel vei pune doar grasime pe tine nu strica deloc sportul

| XxBluu a răspuns:

Nu este nici o problema daca faci sport pentru ca sportul o sa te ajute, cand o sa te ingrasi nu vei arata ca un balon umflat cu pompa daca faci si sport. Mananca seara si incerca daca faci sport sa nu transpiri atat de mult.winking

| MisSXDyOu a răspuns:

N-are nici o treaba daca faci sportoh go on POti face sport, nu patesti nimic. Nici nu te ingrasi nici nu slabesti. Adica depinde cat sport faciwinking Daca vrei sa te ingrasi mananca mai mult. Multa painehee hee Fast-food-uri si sa vezi ca te ingrasiwinking tongue