| Tavy100 a întrebat:

Salut, de ceva vreme vreau sa imi cumpar niste ghete de fotbal de pe net. Vreau neaparat sa fie de la Nike sau Adidas ( Preferabil cu crampoane si siretul plasat ca in imaginea asta : http://goo.gl/hpSlc.

Preferabil sa fie personalizabile. Marimea este 44.5.

PS: Sa fie neaparat de pe un site oficial ( gen nike.com sau adidas.com sa nu fie eMAG sau okazii )

Daca puteti lasa si niste linkuri.

FUNDA

1 răspuns:
| Diablo13 a răspuns:

Man intra pe www.nike.ro-www.addidas.ro-www.decathlon.ro sectiunea ghete fotbal, ...dea aici imi iau si eu;)