| anonim_4396 a întrebat:

Salut, deci acum cateva 3aveam 69 de kg, cu mult sport, mancat sanatos, si o dieta corespunzatoare am reusit sa slabesc pana la 56 de kg, doar ca am o nelamurire, este o diferenta enorma intre corpul meu acum si cel de acum 3 luni, doar ca coapsele si fesele nu s-au schimbat deloc, ma puteti ajuta va rog? Cum as putea sa slabesc si in zona coapselor si a feselor. Mentionz ca am 15 ani.

Răspuns Câştigător
| peperonies a răspuns:

Nu poti sa slabesti unde vrei tu. corpul alege de unde scade grasime. tot ce poti sa faci e sa continui sa slabesti pana incepe sa ia si din coapse si fese.

4 răspunsuri:
| HadesSs a răspuns:

Nu exista slabire locala, iar daca ai fii lucrat toate grupele musculare te-ai fi tonifiat peste tot happy

| BIoody a răspuns:

Mergi la sala, faci si muschi

| leapșa a răspuns:

Fa sport. Alearga.

| mrsolo a răspuns:

Exista antrenament specific pentru fiecare parte a corpului