| anonim_4396 a întrebat:

Salut, diseara joaca Man. Utd cu Arsenal si am de gand sa pariez 50 lei ca Man. Utd se va impune in seara asta.

Ce ziceti e bine sa pariez pe Man. Utd? Arsenal cand a dat de echipe ca Chelsea, Man. City sau Liverpool au mancat bataie.

13 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este bine sa nu pariezi pe nimic si sa pastrezi banii, mai ales ca zilele trecute te plangeai ca ai mare nevoie de bani si acum vrei sa-i pierzi la pariuri?

| Drimmero a răspuns:

Stai cuminte barzelonistule ca nu luam gol de la united, ii batem. Tu pariaza-ti ultimii bani din ajutorul social pe United si as rade cu gura pana la urechi cand o sa iasa invers si vei manca paine cu paine apoi.

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Si eu o sa rad cu gura pana la urechi la fiecare gol al lui United.

Si numai imi spune "barzelonistule" cand am deja poza cu Chelsea pe profil sau ai ramas in urma laughing

| Lukasssz a răspuns:

Arsenal e varza la momentul de fata, deci ai sansa sa castigi laughing

| Drimmero a răspuns (pentru Lukasssz):

Arsenal in momentul de fata joaca fotbal fata de United, nu stiu la ce meciuri te-ai uitat. Ca a pierdut cu Liverpool, City si Chelsea pana acum e firesc, ele 3 se bat la titlu in Anglia momentan.

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

V-a dat si United laughing Ce inspirat am fost ca am pariat pe diavoli.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

I-a salvat Ronaldo p-astia, e incredibil ce poate sa faca omul asta la aproape 37 de ani, castiga un meci de unul singur avand o echipa mediocra in spate, n-au jucat nimic, le-am facut cadou golurile.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aici iti dau dreptate, chiar daca Xavi s-a intors la Barcelona ca antrenor nu poate schimba asa repede situatia de la echipa la ce jucatori de puscarie au.

Iti spun sincer Barcelona nu va prinde primavara in UCL.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Marturisesc ca la asa ceva nu ma asteptam din partea ta sa fii obiectiv si realist, bravo!

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Sa nu iti faci filme, ca daca era Chelsea in situatia Barcelonei nu mai eram realist.

| felixf a răspuns:

Da de ce nu pariezi 25 lei pe o echipa si 25 pe alta echipa happy

| anonim_4396 explică (pentru felixf):

Da si dupa aceea nu am facut nimic.

| felixf a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai la unul cota de castig trebui sa fie mai mare decat la celalalt. Daca nu e asa atunci iti pierzi timpul la pariuri.