| Mihai543215 a întrebat:

Doresc sa ma apuc de sala si vreau sa iau niste proteine, suplimente alimentare, sau ceva natural si care sa fie destul de sanatos, ma gandeam la Milk & Egg - proteine concentrate http://www.redis.ro/ro/proteine-concentrate/31-milk-egg. html. Imi puteti spune cateva pareri?

2 răspunsuri:
| greyhound a răspuns:

Redis? vorbesti serios? frate, macar pronutrition

| cristi1505 a răspuns:

Mai intai trebuie sa iti organizezi mesele.Cel putin 4 mese pe zi care sa contina un complex de proteine si carbohidrati. Daca nu ai mesele cum trebuie nu vei avea nici rezultate.
Acel produs? De fapt acea firma?
Este cea mai slaba firma si nici nu are produse de calitate.Iti zic din proprie experienta ca le-am incercat si nu au avut niciun fel de rezultat.
Cumpara mai bin produse de la firme de top cum ar fi BSN, Gaspari, ON, Dymatize etc.Sunt ceva mai scumpe dar iti vor oferi rezultate foarte bune.Sunt de calitate superioara!