| fnatik123 a întrebat:

Salut.E bine daca fac 3 seturi a cate 100 ridicari de varfuri cu greutate odata la 2 zile pentru muschii gambei? Ca vreau sa mi dezvolt muschii de la picioare pana la vara

2 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Pana vara viitoare, nu? Cu toate ca si asa nu ai mult timp.

| Dark50ul a răspuns:

Nu faci corect, trebuie sa faci maxim 20-24 de ridicari cu o greutate care te extenueaza destul de mult, dar sa poti sa termini 5 serii....Incearca sa pui mai multa greutate cu cat inaintezi in serii astfel incat ultima serie sa te extenueze fizic.