| QuestionTags a întrebat:

Salut, este bine daca stau fundas central, adica toti imi spun ca asta e cea mai dezavantajoasa pozitie ca fiind fundas nuprea faci mai nimic si nu iesi in evidenta. Si mai multi mi-au spus sa imi schimb pozitia dar, eu nu pot face cine stie ce in atac, si nici nu pot inainta dar pe contra atac se fac multe pase si nu mereu le interceptezi, si nu pot ajuta chiar asa mult fazele de atac. Eu avand viteza extrem de mare si fizic de mijlocas toti imi spun sa imi schimb pozitia ca oricum ma obisnuiesc, ce ziceti sa mi-o schimb?

2 răspunsuri:
| Grigore_Bögdan_Valentin_2001 a răspuns:

Daca tu esti foarte bun pe pozitie (FC) Fundas central..De ce ti-ai schimba-o.E o pozitie buna din care poti da chiar si goluri uneori..Pana la urma o echipa nu e formata numai din Atacanti! happy

| cristinel_9551 a răspuns:

Pai daca esti bun in pozitia fc poti ramane tot asa ca poti sa dai goluri uneori dar si fundasi sunt buni