| RazvanC28 a întrebat:

Salut! Este bun "pre workout-ul" pentru mai multa energie in timpul antrenamentului? Daca nu, imi puteti spune care ar fi?

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu consum carbo =fructe inainte de cardio, pentru culturism recomand asta https://www.emag.ro/......D97DPHBBM/

| siriusblack98 a răspuns:

Dacă n-ai pe ce da banii atunci dă-i înainte cu pre workout-ul. Diferența e prea mică ca să merite din punctul meu de vedere.

| BlackPixel a răspuns:

E bun pre-workout-ul ca sa intri in forma, dar o simpla incalzire este suficienta.