| vpsdavidvps a întrebat:

Salut.Este normal ca dupa un antrenament intens pentru picioare sa ma doară genunchii câteva zile? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Reghqen a răspuns:

Ți-ai răspuns singur la întrebare, te doare genunchii pentru că antrenamentul a fost întens.
Dă-i bătaie, înseamnă ca antrenamentul a fost eficace continuă tot așa!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Dar ce ai vrea sa te doara, coatele? Antrenamentul a fost prea intens.

| Simpatic a răspuns:

Da

| siriusblack98 a răspuns:

Nu,nu este normal sa te doara genunchii dupa un antrenament de picioare cum nici sa te doara coatele dupa un antrenament de triceps nu este normal. Utilizatorul cu funda ''inimadeleu'' nu are habar ce vorbeste si ar trebui sa se abtina in necunostinta de cauza.Genunchii te dor in urma unei executii gresite sau a unei greutati mult prea mari pentru conditia ta fizica actuala.Tu lucrezi muschii, nu oasele.Ca nu faci femur cu tibie, faci cvadriceps, biceps femural si gambe.Gandeste logic!