| Bilii a întrebat:

Salut.Daca ma dor antebratele si incheieturile cand fac tractiuni trebuie sa iau pauza de la antrenament? De unde stiu ca no sa inceapa sa ma doara iar dupa cateva zile de antrenament iar

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai lipsă de antrenament.

| sierra1 a răspuns:

Ne-am mai spart in figuri să-ți dăm tot felul de sfaturi dar tu, nici măcar un "mulțam" nu ai fost in stare să scoți

https://www.tpu.ro/......rile-o-sa/

mde, de unde nu-i...

| Cosmin86 a răspuns (pentru sierra1):

E un prostalau care ignora sfaturile bune... de-asta o sa ramana un firav pampalau, cu toate exercitiile lui laughing)

| exoticbutters a răspuns:

Durerea de incheieturi o am si eu cand fac antrenamente, dar inca nu am ajuns la abilitatea de a face tractiuni. Am auzit ca durerea de la articulatii este data pur si simplu de sensibilitatea tesutului respectiv. Si la antebrate, cred ca daca ai sa faci ceva mai usor decat tractiunile o sa te lase durerea. Chiar as vrea sa sa incerci si sa-mi spui daca a functionat

| Bilii explică (pentru exoticbutters):

Bro tractiunile sunt normale nu ar trebui sa te doara nimic cand le faci.