| thegame12 a întrebat:

Salut,eu de cateva zile am inceput sa iau o creatina (QUALITINE de la Gaspari NUTRITION),si de ieri au inceput sa ma doara rinichii, ce pot sa fac sa-mi treaca mai repede? E POSIBIL SA FIE DE LA CREATINA?
DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| GrigMatei a răspuns:

Bea multa apa, asa am patit si eu de nu mai puteam sa stau in pat.

| thegame12 explică (pentru GrigMatei):

Si nu ai luat nici un medicament pentru rinichi? In cat timp ti-a trecut?

| GrigMatei a răspuns (pentru thegame12):

Nu am luat nimic, am baut mai multa apa, si mi-a trecut in vreo 5 zile. Mananca si pepene rosu, e bun pentru curatarea rinichilor.

5 răspunsuri:
| MassEffect a răspuns:

Cata apa bei pe zi? Stii ca daca iei creatina trebuie sa bei in jur de 3, 4 litri pe zi.

| thegame12 explică (pentru MassEffect):

2 litri de apa am baut

| GrigMatei a răspuns:

A si am uitat sa-ti zic. sa bei apa plata! nu minerala