| liveforsport a întrebat:

Salut, eu ma ocup de 3 ori pe Saptamina cu sportul (la kick boxing si muay thai) a cite 1 si 30 minute , si vreau sa stiu un meniu efectiv pentru cresterea fortei , mase musculare si rezistenta la efort fizic. Ce alimente ati recomanda sau orice ce este folositor?

Răspuns Câştigător
| stefanradu a răspuns:

Salut Fighter,
Gasesti aici o lista completa cu alimente foarte bune pentru forta, masa musculara si rezistenta la efort:
http://hunkbody.ro/lista-mea-de-cumparaturi-alimente-sanatoase/

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca tot te ocupi de asa ceva nu crezi ca trebuia sa stii asta de la inceput? De cand te-ai apucat de antrenamente.

| ateu123 a răspuns:

Eu unu recomand flotarile 60 minimul pe zi in 2, 3 seturi nu-i mult doar sa le faci corect si mersul pe jos 2 ore pe zi e super nu trebuie sa mergi la sala, dupa mancare nu sta asa te vei ingrasa, mancare sanatoasa dupa ora 6 nu munca mult, fara fasst fod,dulciurii multe, grasimii multe manca cat sa nu fi infometat eu asa vad o alimentare corecta,legumele sunt bune vitaminele,fructele anas, banane, mandarine

| thementalist a răspuns:

Naposim, imediat dupa masa