| denis988 a întrebat:

Eu merg la fotbal insa nu am o rezistenta foarte buna ( cam medie). M-ar ajuta programul Insanity sa am o rezistenta mai buna? Sau stiti alt program pentru rezistenta? (nu as prea vrea alergari, dar daca altceva nu este...)

1 răspuns:
| Titzu_Robert_1993 a răspuns:

La alergari intaresti muschi picioarelor, ti se dezvolta capacitatea de a respira mai mult.incearca cand alergi sa respiri adanc si alearga usor pentru a-ti creea rezistenta. sfatu meu ...si nu alerga pe caldurile asta sincer mai bine alearga dim la 6 decat mai tarziu