| stifler a întrebat:

Salut, fac rugby de 2 ani...am avut selectie la echipa nationala(u17)si intr-un meci mi-am rupt piciorul(dubla fractura de tibie si peroneu) groazinc, voi mai putea continua, si dupa cat timp?

Răspuns Câştigător
| a1doru a răspuns:

Vei putea continua linistit.trebuie sa fii insa foarte atent la recuperare. daca zici ca ai fost in lotul national, in mod normal aia de la federatie ar trebui sa te ajute in acest sens si sa te indrume spre un centru de recuperare serios

3 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Vei putea juca dupa 6 luni de pauza

| babzibazatu a răspuns:

Cu optimism te vei reface rapid! Refacerea completa se va face in ceva vreme (vreo 6 luni), dar daca privesti cu optimism totul, te vei vindeca mai rapid, iar pe viitor cred ca stii si tu ca va trebui sa ai mai mare grija!
Succes!

| stifler explică:

Am fost la selectie...dar nu am fost ales, sunt vicecapitan la lotul transilvaniei, doar doctor mi-au recomandat...altceva nimicstraight face