| JigSaw1 a întrebat:

Fac sala de un an iar pana acum am mai luat ca supliente doar gainere sau concentrate proteice.Luna asta as dori sa iau un concentrat proteic, ma gandeam la whey gold sau syntha 6 si o creatina(creatine powder ON sau muscle line creatina monohidrata) SAU un pre workout (c4 cellucor sau BSN no-xplode) SAU o glutamina ori BCAA dar ma gandeam ca are deja whey gold.
Deci dintre o creatina si un preworkout ce ziceti sa iau?

4 răspunsuri:
| SiLaS a răspuns:

Ca preworkout eu as alege BSN no-explode, iar creatina e buna si cea de la on si cea de la muscle line.

| JigSaw1 explică (pentru SiLaS):

OK,dar ce sa aleg dintre o creatina si un preworkout asta era intrebarea

| SiLaS a răspuns (pentru JigSaw1):

Creatina

| Catalinjr a răspuns:

Recomand produse de la BSN http://www.culturism.net/produse/bsn-nutrition Proteina, creatina, pre workout.