| CuTup3u a întrebat:

Fac tot felul de exercitii acasa pentru masa musculara, si as vrea sa stiu ce ar trebui sa consum zilnic pe langa mesele obisnuite, care sa fie echivalent cu proteinele de pe piata. Eu nu am suficiente calorii ca sa pun in masa musculara pentru ca nu imi plac dulciurile. Care imi zice un program zilnic sa consum diferite alimente de le gasesc in casa. multumesc!

5 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Nu exista "masa musculara acasa", asta e aberatie de copii mici.

| neutrino a răspuns:

Sa intelegem ca tu ai in casa alimente ce nu sunt cumparate de pe piata, ci pur si simplu le gasesti in casa? In acest caz spune-ne ce alimente ai.

| SiLaS a răspuns:

Cine te-a invatat pe tine ca iti trebuie dulciuri ca sa cresti in masa musculara?

| Cosmin86 a răspuns (pentru SiLaS):

El vrea sa puna muschi cu snickers, vata de zahar si chipsuri laughing)

| SiLaS a răspuns (pentru Cosmin86):

Da si face "sala acasa" imi vine rau.