| sebyza a întrebat:

Imi poate spune cineva din ce as putea sa construiesc un sac de box?
Ma refer la cum as putea sa-l imbrac.Stiu ca trebuie umplut cu nisip si haine vechi dar nu stiu daca merge sa folosesc imitatie de piele sa nu se rupa...

Răspuns Câştigător
| VicTeodor a răspuns:

Poti folosi un sac de rafie, sau de nailon mai dur, de cauciuc sau pielehappy

3 răspunsuri:
| PetreConstanta a răspuns:

Foloseste un material dur Se umple cu nisip nu cu haine

| Codrinash a răspuns:

Doamne fereste lumea de astia ca tine. Cine ti-a zis tie ca trebuie umplut cu nisip? asa ganditi toti, pun pariu ca esti de undeva de pe la tara, si vrei sa tragi de butelii si sa dai in saci cu nisip ca sa impresionezi fufele la discoteca.tu umple-l cu nisip, dar in cateva luni de zile vei avea coloana facuta praf, asculta ce iti zic.Si nu exista niste materiale anume, sunt foarte bune cele din comert.iti iei un sac bun undeva la 500 leiwinking

| sebyza explică:

@Codrinash,daca ai fi expert in domeniu te-as crede.
1.Nu sunt de la tara ci din suburbie.
2.Practic Jeetkunedo si imi trebuie pentru a ma antrena si forma incheieturile, deci nu neaparat pentru muschi; antrenorul mi-a zis sa-l umplu cu nisipwinking
3.Nu am zis ca il umplu tot cu nisip; trebuie sa aiba vreo 50-55 kg ca sa stea locului.
4.Banii ii investesc in alte lucruri si nu vreau sa cumpar sac de piele la 500 lei.
Carcotasule!