| Adrian1331 a întrebat:

Imi puteti da cel putin un fel de mancare pentru fiecare dintre mesele zilei, care sa aiba cel mult 500de calori, sau in total sa fac 1500de calori maxim? Multumesc.

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

3 pahare de apa, cate unul dimineata - la amiaza - seara.
In fiecare pahar storci cate un sfert de portocala + un jumat de morcov + un jumat de mar.

| Sn4k3 a răspuns:

Scrie asta pe google, dar in caz ca e prea greu si nu te descurci :
http://www.e-retete.ro/retete-cu-putine-calorii

| DovleacTurbat a răspuns:

Scopul?

| missfatadelatara a răspuns:

Pâine prăjită + ceai

Salată / sandviș / shaorma

Carne alba

| Volsvagan70 a răspuns:

Dimineata: Masline (de preferat verzi) cu branza, sendvis cu salam sau oua fierte.

Pranz: Ciorba

Cina: Salata