| ๔єภเร1923๔єภเร a întrebat:

Imi puteti recomanda o banca pentru abdomene si picioare? Pentru brate am gantere, insa daca banca e multifunctionala si are si pentru brate, nu e problema. Sa nu fie un pret exagerat, multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Georgian22 a răspuns:

Salut.Cat dai pe o banca iti faci abonament la sala. Daca nu pentru abdomene am văzut la Lidl saptamana aceasta ca avea un fel de cadru la 60 de lei.Am si eu unul si e foarte bun.Si sa nu spui ca nu ai timp de sala.Parca exercitiile pe care vrei tu sa le faci nu iti ocupa acelasi timp .Crede.ma ca si eu am lucrat acasa si am slăbit 25 de kg, dar nu se compara cu eficacitatea salii de sport.