| Villy09 a întrebat:

Imi puteti recomanda va rog o pereche de ghete de fotbal ( fara crampoane ) pentru teren de fotbal din beton sau pentru sala?
Am tot avut Nike Tiempo,Fila,niciuna nu mi-a rezistat. Ce-i drept,sunt un tip care pune si piciorul foarte mult in dueluri si nu se fereste,banuiesc ca de asta ba s-au dezlipit, ba rupt.
Multumesc frumos. As vrea sa fie pana in 150-200 de lei.

1 răspuns:
| Anonimuserr a răspuns:

Ghete de fotbal Nike Hypervenom Phelon IC

Ghete fotbal adidas F10 IN

Ghete de fotbal Nike Mercurial Victory V TF

Cautăle şi tu pe net şi fă-ţi comandă sau du-te la Nike, Adidas, că se pare că nu pot să îţi dau link-uri. Costă până în 3 milioane 300 RON şi sunt foarte bune pentru astfalt şi sală. Funda?