| FaraNume67 a întrebat:

Salut imi puteti spune cu ce as putea inlocui proteinele? ( am primit un raspuns cu banane si oua dar cred ca face misto de mine )

5 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Proteine = carne, peste, branza, oua, lactate, unele legume

Cu ce sa le inlocuiesti? Vrei sa stai nemancat?

| Senzaționalul a răspuns:

Intrebare stupida.
Proteinele le iei din mancare. Exista mancare cu mai multe proteine si mancare cu mai putine proteine.

| Claudiuuu92 a răspuns:

Intai spune-ne cati ani si de cat timp faci sport. daca esti foarte slab o luna doua merita sa iei proteine dar dupa sa bagi multa mancare in tine, sa mananci des si mult somn baga. bafta!

| Cosmin86 a răspuns (pentru Claudiuuu92):

Cum adica "merita sa iei proteine"? Proteine iei zilnic, ORICINE ia proteine zilnic

| Claudiuuu92 a răspuns (pentru Cosmin86):

Ma refer la suplimentehappy