| ionutske a întrebat:

Salut imi puteti spune si mie unde gasesc un loc in bucuresti unde se preactica parkour? daca stiti spuneti-mi pe idul asta ske_satan

2 răspunsuri:
| KenJi a răspuns:

Sunt foarte mult locuri daca vrei sa inveti parkour iesi cu cei mai buni din Bucuresti, Cris Justin, Ady, Twist, Crazy si te vor invata. Ia legatura cu ei, ii poti contacta sau ii gasesti pe youtube la www.youtube.com/fkumore -Cris, www.youtube.com/twaste1 - Justin www.youtube.com/noxe232323 -Ady www.youtube.com/pkplanet- Crazi si te poti inspira din clipurile lor. Un loc de parkour poate fi si o simpla bara atata timp cat ai imaginatie sa faci multe peste ea. Numai bine

| Twaste a răspuns:

Daca doresti sa te apuci de parkour sau freerunning te asteptam la Prima scoala din tara care ofera asemenea cursuri avand ca profesori 2 dintre cei mai vechi din tara practicanti . Mai multe detalii la www.reborned.ro