| anonim_4396 a întrebat:

În cadrul înscrierii la școlile de poliție pot examinatorii afla dacă am făcut vreo operație(care nu se vede)
Figureaza date undeva despre aceasta?

4 răspunsuri:
| Goete a răspuns:

Si uite asa sunt politistii muncinosi si hoti.

| Breack_Andreww_1981 a răspuns (pentru Goete):

Crede-mă,este o regulă absurdă, care nu m-ar împiedica să-mi exercit atribuțiile de polițist

| gabicoo a răspuns:

Singura operație permisă la școala de poliție e castrarea!
- De ce?
- Ca să nu crească numărul de dinamoviști!
laughing

| Goete a răspuns (pentru Breack_Andreww_1981):

Si ca politist sa decizi pe mai departe care lege e absurda si sa actuezi dupa bunul tau plac.
Sunt multe reguli absurde si politistl trebuie sa le respecte si sa vigileze respectarea lor - nu sa le incalce de la inceputul inceputurilor.
Daca nu esti tu cel de pe poza, poto incerca. Daca esti tu, asuma-ti riscul ca vei fi recunoscut si acuzat de fals siniz de fals in declaratiile tale, in caz ca te prezinti si negi operatia care apoi se dovedeste ca ai avut-o
Alegerea e a ta.
P.s. daca in viitor planifici alta infractiune, nu o posta in retelele sociale.