| casmaua a întrebat:

In urma cu ceva timp am facut MMA(Arte martiale mixte) in orasul meu natal timp de un an. Am luat o pauza insa am inceput a ma antrena acasa (Forta, tactica) Am o mica sala de fitnes persoanala. Ideea sta in felul urmator: Are cineva idee daca pot lupta in cusca pe cont propriu. Ce vreau sa zic este ca nu am un antrenor. Cum pot lupta pe cont propriu?

1 răspuns:
| ioan05 a răspuns:

Este foarte bine ceea ce faci acum.Eu zic sa te antrenezi in continuare singur avand in vedere ca ai mai facut MMA si stii cat de dur trebuie sa fie un antrenament,iar cand consideri ca esti atat e bun, incat sa lupti in cusca nu ai ce sa faci, decat sa te duci la o sala unde sa te testeze antrenorul, iar daca intr-adevar esti bun, el te poate duce mai departe.