| Birtia_Andrei_Mirel_1990 a întrebat:

Intr-o luna o sa trebuiasca sa dau probele sportive pentru liceu militar...In probe este inclusa si alergareade rezistenta pe 1000m in 4 minute...Cum ar trebui sa incep sa ma antrenez pentru alergarea in rezistenta? Si mai era in celalalt traseu saritura in lungime, cum pot sa o maresc? De asemnea mai era si escaladarea unui obstacol de 1, 15 m, cum ar trebui sa il escaladez, in ce metoda?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns:
| Sn4k3 a răspuns:

Nu e logic laughing? Alearga 1000m si daca nu o faci in timp bun, continua pana iti iese, la fel si cu saritura in lungime, iar cu obstacolul sari peste el daca are doar 1, 15m.