| MaDaLyN1 a întrebat:

As vrea sa optez la un liceu militar si ma tot gandesc la probele sportive ce trebuie sa fac si ce barem imi trebuie? Adica la saritura in lungime cat trebuie sa scot. La proba de rezistenta cat trebuie sa alerg, in ce conditii si in ce barem? Ma poate ajuta cineva. Mersi.

Răspuns Câştigător
| up2 a răspuns:

Sincer eu am dat anul trecut la liceul militar dimitrie cantemir din breaza.nu am intrat din cauza mediei dar probele le-am trecut usor dar trebuie sa dai un test psihologic iar probele sportive sunt usoare

| MaDaLyN1 explică (pentru up2):

Poti lasa un ID messenger sau sa raspunzi la PM trimis?

| up2 a răspuns (pentru MaDaLyN1):

Jokker.f3f3

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Le gasesti pe site-ul oficial, la Admiterea 2013 ori Admiterea 2012.