| 1Chris1 a întrebat:

Am si eu nevoie de niste sfaturi. In Martie o sa fac 15 ani, si vreau sa merg la o echipa sa joc fotbal! Din cate am inteles, pot merge la Pandurii, dar trebuie sa dau niste probe. In ce constau probele? Sau, imi puteti recomanda altceva mai bun. Multumesc mult!

4 răspunsuri:
| Trollerul a răspuns:

Pai conteaza si ce post vrei si se pricepi, daca vrei atacant cum vor mai toti care se apuca de fotbal xD.trebuie sa ai control bun de picioare si sa fi rapid.Bafta!

| blu3ey3s a răspuns:

Poti sa te duci la inot, judo, karate sau orice alt sport happy

| 1Chris1 explică (pentru blu3ey3s):

Mie imi place fotbalul. Joc de mic, de la 7 ani.

| blu3ey3s a răspuns (pentru 1Chris1):

Fotbalul este un foarte bun sport.Dar consta si in putere [in picioare]. Daca tu vrei sa fi atacant trebuie sa te misti foarte repede si sa ai o rezistenta buna. Daca vrei sa fi fundas trebuie sa fi "bine-facut".