| Gabriel_Ianis_2000 a întrebat:

Salut.La astletism doamna a spus asa: Vreau 4 baieti de 2006 si 2 rezerve.
Suntem 8 baieti.Problema este ca sunt 4 mai buni ca mine.Asta inseamna ca voi intra rezerva daca nu o sa iau macar pe unul?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, se pare ca vei fii rezerva.
Corect ar fi, sa vezi totusi ce alege doamna profesoara si atunci sa te sperii.

| sierra1 a răspuns:

Da Găbiță, ai dreptate

| Demidol a răspuns:

Sau, s-ar putea sa nu intri deloc in echipa. 4+2=6. Voi sunteti 8. 8-6=2. Doi vor ramane pe dinafara. Unul dintre ei poti fi tu.
Da tot ce poti la probe daca vrei sa intri in echipa.