| mike08 a întrebat:

Oameni buni am si eu o problema. nu stiu cum sa o uit pe prietena mea.sa incep cu inceputul.va rog sa imi raspundeti si mie am mare nevoie.am fost cu o fata 6 luni de zile. o iubeam foarte mult dar baietii tot baieti si am plecat la mare cu o alta fata.of.ne-am despartit ma rog...am plans foarte mult dupa ea.gandurile alea ca e singura fata si ca nu mai pot sa iubesc ma urmareau peste tot. uite ca m-am indragostit din nou.de data asta parca mai cu foc. dar s-a intamplat invers. fata cu care am stat 5 luni dar pe ea am prinso cu altul. o cunosteam stiam ca ma iubeste si ca e disperata dupa mine.asta a fost si motivul pentru care am stat cu ea. dar brusc s-a intamplat asta.au trecut deja aproape doua luni dar in continuare mi-e dor de ea. vreau sa o ating sa o sarut.simt ca mor. m-am atasat enorm de ea. ce sa fac acum? spuneti-mi ajutati-ma?

1 răspuns:
| ea_8849 a răspuns:

sad ohh. ce naspa.sti.roata se intoarce sigh si eu as vrea sa nu se mai intoarca dar asta esadsi eu am patit sa vad cu ochii mei cum se intoarce roata si sa mi se intoarca raul facut de mine... pur si simplu stam si vedem ca nu avem ce face, singurul lucru e sa te gandesti ca de aici ai invatat sa nu faci altuia ce tie nu iti place. poate ca asa a fost sa fie ca sa iti dai seama ca n'ai facut bine. oricum daca ti la ealove struck nu renuntza poate ca daca ti-ai invatat lectia si esti sincer va impacati.asta e ceea ce gandesclaughingsi mintea mea e varza.trec prin aceiasi situatie ca tine[bine nu asa grav] da e ceva de genu'. in principiu.relaxeaza'teoh go on.mai sunt fete de e greu pamantu'. o sa treaca:*:*