| AlexCOOL60 a întrebat:

Salut.La fete le plac baietii cu patratele?

Răspuns Câştigător
| slapnenorocit a răspuns:

In general fetelor le plac baietii bine facuti, adica sa aiba si ceva patratele, dar sa nu fie exagerati. happy

16 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Exact,fetelor! Ca o femeie,subliniem,femeie,in conceptie,nu doar in varsta,isi va da seama ca nu o halca de carne conteaza cel mai mult pe lumea asta.O pipita,ce crede ca halca de carne denumita corp e totul pe lumea asta,si venereaza corpul,indiferent de varsta, normal ca o sa pice in limbi cand vede unul cu patratele, chiar de o avea si aer in loc de creier.

| ursachy a răspuns:

Ti-ai pus in gand sa faci patratele a?laughing

| NekoJen a răspuns:

Pentru majoritatea fetelor da big grin. Dar mai sunt si unele fete care prefera slabanogii inalti xD

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fii serios. ne plac baietii (barbatii) in forma, nu sa fie Robocop.

| Remus13 a răspuns:

In general da, hai da-ne un vot tuturor.

| Spitz10 a răspuns:

E evident ca nu.Un vizic normal sau unul bine lucrat e cam acelasi lucru, desi no, esti mai atragator daca ai si niste patratele. Terog funda.

| DeepInDarkness a răspuns:

Mnu prea, mai mult cu carourilaughing))

| NekoJen a răspuns (pentru DeepInDarkness):

Color sau alb negru Maria? :]]

| seby4music a răspuns:

Ce noroc pe mine.

| seby4music a răspuns:

Cine nu prefera un corp bine lucrat? indiferent ca e fata sau baiat.e normal

| janeD0oe a răspuns:

Nu.fetelor le plac baietii cu burta pana nu-si mai vad ...degetele de la picioarelaughing

| eprubetă a răspuns:

Bună!
Sunt fată şi îi prefer pe cei cu pătrăţele.

| Kazimir a răspuns (pentru eprubetă):

Pun pariu că ai sub 14 ani, nu ai văzut așa ceva decât pe net, ai un prieten de 12 ani burtos cu ochelari de hipstăr și faci oral pe meniuri la mcdonlads. Am dreptate?

| eprubetă a răspuns (pentru Kazimir):

Te cam înşeli!

| abcd12 a răspuns:

Numa la curve le plac patratelelelaughing

| CaMp3r a răspuns:

Logic man... iti dai seama. daca le arati ( patratelele) mor... crede-ma am incercat si mi-a reusit