| MiculFaraon a întrebat:

Am o intrebare pentru fete : >:. Va plac baietii cu "patratele" sau fara?

Răspuns Câştigător
| Corynna13 a răspuns:

Pentru mine una nu a contat niciodata asa ceva. Nu am avut parte de baieti cu patratele, in schimb am cunoscut baieti care mi-au fost alaturi, m-au ascultat intotdeauna. Baieti cu care as fi putut vorbi ore in sir fara sa ne mai oprim happy Baieti pentru care chiar am simtit ceva si care mi-au fost pe langa toate, si prieteni de incredere.
Toata frumusetea unui baiat consta in atitudine, nu patratele sau mai stiu eu ce. Am vazut atatia baieti plini de muschi, care nu aveau pic de minte, nu stiau cum sa se comporte in anumite situatii. Tot ce stiau era sa incordeze bratu big grin Sunt si baieti care au patratele si altele, dar in acelasi timp pot fi si de treaba. Insa dupa cum am spus, nu patratelele conteaza la un barbat, ci atitudinea cu care se afiseaza! happy

| MiculFaraon explică (pentru Corynna13):

Ai si tu dreptate iti dau o fundita >big grin

| Corynna13 a răspuns (pentru MiculFaraon):

Eu doar mi-am spus parerea deschis. Iti multumesc pentru funda happy

12 răspunsuri:
| Neo12 a răspuns:

Bună. Hristos a Înviat!
Indiferent.
Dacă e cu pătrăţele sau fără nu prea contează atunci când îl iubeşti cu adevărat.

| Iubibilăă a răspuns:

Ma intereseaza sufletul si daca are ceva in cap sau nu.
Pa, pa, si pune intrebari care te ajuta cu ceva.

| FUCKy0u a răspuns:

Conteaza mai mult sa iaba patratele pe creier laughing)

| Claudiuuu92 a răspuns:

Daca este sa o luam logic, mi se pare o prostie cand le aud pe unele ca le plac baietii cu patratele sau cu freza si tot felul de chestii. o prostie totala din partea unor fete fara cap care viseaza la cai verzi pe peretihappy cand e sa aleaga un baiat trebuie sa.l aleaga cu cap nu dupa bani.

| AlexandraCătălina a răspuns (pentru Claudiuuu92):

Adevărat, unde a ajuns lumea asta... straight face

| Claudiuuu92 a răspuns (pentru AlexandraCătălina):

Asa fac cam toti in ziua de azi, toti si toate sunt pe interes.nu aleg un baiat dupa suflet si cum este in interiorul lui, cu dupa alte aspecte...

| MiculFaraon explică (pentru Claudiuuu92):

Ai dreptate! happy

| AlexandraCătălina a răspuns:

Pentru mine sincer nu prea contează depinde dacă băiatul respectiv are ceva în cap sau nu, dacă poţi să porţi o conversaţie cu el. Dar asta e părerea mea. tongue Sărbători fericite! happy

| WhiteFoxxy a răspuns:

Pe mine nu ma intereseaza deloc, conteaza ca baiatul sa fie prietenos si intelegator. O fata nu se indragosteste cu adevarat de un baiat pentru fizicul lui, ci pentru felul de a fiwinking