| Caataa a întrebat:

Salut,la GTA San Andreas cum fac sa se invarte volanul la masini si sa se miste kilometrajul? Multumesc anticipat.

7 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu ai cum sa le misti.
Insa poti instala un mod pe suport CLEO, care sa-ti afiseze un alt kilometraj, functional.

Răspuns utilizator avertizat
| zepelin123 a răspuns:

Ca sa pornesti : W. Ca sa iei curbe : A si D, si ca sa dai in spte apesi S

| Caataa explică (pentru zepelin123):

Ce am intrebat, tu ce raspunzi

| RevOlliNe a răspuns:

Are cum, modul se numeste "Steering Wheels" si il poti downloada de aici : http://www.mediafire.com/download/zfgjd9603nehtuu/11_STEERING.zip.
Astept funda :*

| KillerBossx a răspuns:

Nu ai cum!

| Raicadorel a răspuns (pentru KillerBossx):

Ai cum, exista activedashboard